Cart 0
Loading Events

« All Events

Tantric Transformational Flow Immersion | Istanbul – Turkey | April 27 – 29

April 27 @ 7:00 pm - April 29 @ 6:00 pm +03

*** Please scrool down for English

TANTRİK DÖNÜŞÜMSEL AKIŞA GİRİŞ

DAVET

Bu; Tantra, Arjantin Tangosu, duygusal beden, rıza ve yakınlığın bedenlenmiş bir keşfidir. Kaşiflerin merakının bu keşif yolculuğuna çıkışıyla, Arjantin Tangosu merceğinden duygusal bedenin Klasik & Trans-Himalayan Tantra’yla buluştuğu alanları keşfedeceğiz. Akış halinde, form ve alan arasında dans eden kendi bedenimizin genişlemesini keşfedeceğiz.

BU HAFTA SONUNDA NE YAPIYORUZ?

Duygusal bedenlerimizi aktive ediyoruz. Güvenli bir alanda akış haline yol alıyor, öncelikle kendimizle yakınlık kuruyor, ve sonrasında özgün şekilde diğerleriyle yakınlığı paylaşmayı keşfediyoruz.

Yumuşaklık ve neşe ile yakınlık mertebelerindeki (mental, fiziksel, duygusal, enerjetik, tensel, vb) nüansları keşfediyoruz.

Biz insanlar hayvansal bedenlerdeyiz ve aynı zamanda enerjisel varlıklarız. Primatlar olarak hareket hala bizim ana dilimiz. Hareket aracılığıyla, bilinçsiz kalıp ve duygularımızı ortaya çıkarıyor, isteklerimizin gizli gücünü kabul edip, onları bilinçli farkındalık düzeyine çıkarıyoruz.

Biz aynı zamanda enerjisel varlıklarız. Enerji daima hareket halindedir. Yeni bir duygusal beden farkındalığıyla, kuantum doğamızı deneyimlemek için kendi enerjisel boyutumuzla etkileşimler yaratıyoruz.

Zihin, kalp, göbek, cinsellik, hayvan ve ruh birbiriyle rezonansı tattığında, bu sıradışı varlık durumundan dönüşüm doğar. Acıyla zihnin koşullanmalarının üstesinden geldiğimiz anlar vardır, fakat haz bu sıradışı varlık durumuna götüren sıradışı bir kolaylaştırıcıdır.

KOLAYLAŞTIRICI HAKKINDA

Binoy “Love Movement Evolution” ve “Its Cold Up North Dance Tango” projelerinin yaratıcısıdır. İnsanları bilinçlerini şekillendirilebilir kılma, kendi hayvansal benliklerinin kutsallığını hissetme ve kendi varlıklarının daha derin bir uyum alanından gelen en derin özlemlerini hatırlama yolunda desteklemektedir. Gruplarda bu süreç için güvenli bir alan yaratır ve aynı zamanda bire bir de çalışır. Bir dansçı, bir aşk savaşçısı, eğitimde bir stand-up ve “sit down” komedyeni, bir yaşam öğrencisi ve ISTA’da (Uluslararası Tapınak Sanatları Okulu) kolaylaştırıcı adayıdır.

Aşağıdaki linkten yolculuğu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:
http://lovemovementevolution.com/binoy/.

ISTA SEVİYE 1

Türkiye’de ISTA Seviye 1 eğitimi Mayıs 2018’de gerçekleştirilecektir.

DİĞER BİLGİLER

– Lütfen bol ve rahat kıyafetler giyin ve tahta zeminde rahatça kayabilecek çoraplar getirin.

– Katılım için tango tecrübesine ihtiyaç yoktur.

BU HAFTA SONU KİMLER İÇİN?

Bu çalışma duygularının gücünü keşfetmeye istekli herkese uygun. Bu çalışmaya bazıları egemen yalnız bireyler olarak, bazılarıysa partnerleriyle birlikte katılmaktadır.

EVE NE GÖTÜRECEKSİNİZ?

– Sosyal katılım sinir sistemi ve parasempatik sistemi aktive etmek ve vagal tonu uyarmak için pratik beceriler. Bu, stres dönemlerine direncinizi artırmaya yardımcı olacaktır.

– Kişisel dönüşümün acı veya tatminsizlik halleri yerine haz halinden doğması deneyimi.

– Duygusal bedeninizle yeniden bağlantı kurmak.

– Gömülü cinselliğinizle, cinsel enerjinin vücuttaki rafine hareketleriyle bağlantı kurmak,

– Arzularınız ve duygusal tetiklerinizi ortaya çıkarmak ve sahiplenmek.

– Kendinizle ve başkalarıyla etkileşiminizde yakınlığınızı genişletmek ve derinleştirmek.

Biz aynı zamanda enerjisel varlıklarız. Enerji daima hareket halindedir. Yeni bir duygusal beden farkındalığıyla, kuantum doğamızı deneyimlemek için kendi enerjisel boyutumuzla etkileşimler yaratıyoruz.

TARİH VE SAATLER

27 Nisan Cuma 19:00-22:00
28 Nisan Cumartesi, 13:00-19:00
29 Nisan Pazar, 12:00 – 18:00

ÜCRETLER

Tam ücret: 950 TRY
Erken katılım – İlk 10 katılımcı için: 750 TRY

Ücretlere konaklama dahil değildir. Tesiste konaklamak isterseniz lütfen belirtin.

KAYIT

Kayıt için kelesoglus@hotmail.com adresinden veya 0532 276 28 98 nolu telefondan Murad’a ulaşabilirsiniz.

HOŞGELDİNİZ!

——————————————————————————————

TANTRIC TRANSFORMATIONAL FLOW IMMERSION

THE INVITATION

This is an embodied exploration of Tantra, Argentine Tango, the emotional body, consent and intimacy. With the curiosity of explorers embarking on a voyage of discovery, we explore the spaces where the emotional body meet Classical & Trans-Himalayan Tantra through the lens of Argentinian Tango. In the state of flow, we explore the expansiveness of our own emotional bodies dancing between form and field.

WHAT HAPPENS DURING THE WEEKEND?

We activate our emotional bodies. Journeying into the state of flow, we create intimacy with ourselves first, and then explore authentically sharing intimacy with others in a safe container.
We explore the nuances of the stages (mental, physical, emotional, energetic, sensual, etc) of intimacy with tenderness & buoyancy.

We are human beings in animal bodies, and also energy beings. As primates, movement is still our primal mother tongue. Through movement, we uncover unconscious patterns and emotions, acknowledge the hidden power of our desires, and bring them into conscious awareness.

We are also energy beings. Energy is always in (e)-motion. With a new awareness of our emotional body, we create interactions with our energetic-selves to experience our quantum nature.

When mind, heart, belly, sex, animal, and soul taste resonance with each other, transformation unfolds from this extraordinary state of being. There are moments when we break through the conditioning of the mind in pain, but pleasure is an extraordinary facilitator into this extraordinary state of being.

ABOUT THE FACILITATOR

Binoy is the creator of the Love Movement Evolution and the Its Cold Up North Dance Tango Projects. He supports human beings in the process of making their consciousness malleable, to feel the sacredness of their animal-selves, and from a place of deeper alignment in their beings to remember their deepest longing. He creates containers for that process in groups, and also works one-on-one.He is a dancer, a warrior of love, a stand-up and sit down comedian in training, a student of life, & an apprentice faculty at ISTA, the International school of the Temple Arts.

Read more about his journey here:
http://lovemovementevolution.com/binoy/.

ISTA LEVEL 1

The International School of the Temple Arts will be held in Turkey May 2018.

OTHER INFORMATION

– Wear loose comfortable clothing and bring socks that slide easily on a wooden floor.

– No prior experience of tango required

WHO IS THE WEEKEND FOR?

This workshop is suitable for everyone interested in exploring the power of their emotions. Some people attend as sovereign single beings, while others attend with a partner.

WHAT WILL YOU TAKE HOME?

– Practical skills to activate the social engagement nervous system, parasympathetic system & to stimulate of vagal tone. This supports you to increase resilience to period of stress.

– Experience how personal transformation can unfold from a state of pleasure, rather than a state of pain or dissatifaction.

– Reconnect with your emotional body.

– Connect with your subtle sexuality, the refined movements of sexual energy in the body.

– Uncover and own the hidden power of your desire and emotional triggers.

– Expand & deepen your intimacy in relating with yourself, and others.

We are also energy beings, and energy is always in (e)-motion. With a new awareness of our emotional body, we create interactions with our energetic selves to experience our quantum nature.

DATES & TIMES

April, 27th, friday, 19:00-22:00
April, 28th, saturday, 13:00-19:00
April, 29th, sunday 12:00 – 18:00

ENERGETIC INVESTMENT

Full price 950 TRY
Early bird – first 10 payments pay 750 TRY

REGISTER

Please contact Murad at kelesoglus@hotmail.com or +90 532 276 28 98.

WARM WELCOME!

Venue

Istanbul – Turkey
Turkey

Organizer

Murad Keleşoğlu – Exquistatic
Phone:
+90 532 276 28 98

Past Events